KDO JE KDO v České republice

Jak používat fórum?

Základní informace pro všechny uživatele o působení na tomto fóru, které by neměly uniknout Vaší pozornosti.

Moderátor: Inkvizitor

Jak používat fórum?

Příspěvekod Inkvizitor » 25.12. 2010 00:03

Vítejte na fóru!

Jelikož při každé registraci se zobrazují Pravidla používání a chování na tomto fóru, a každý z Vás má či měl možnost se s nimi seznámit, chtěli bychom jen doplnit, že administrátoři a moderátoři zde nebudou fungovat pouze v roli nějakých cenzorů! Ovšem, pokud se zde vyskytnou nějaké hrubé a urážlivé příspěvky či nevhodné přílohy - tak je budou okamžitě mazat!!!
Při opakujících se snahách o takovouto činnost, může být dotyčnému uživateli dočasně či natrvalo zakázán přístup do fóra!!!
Věříme, že takováto opatření chápete a oceňujete naši snahu o zachování vysoké úrovně zde publikovaného obsahu, ať už písemného či obrazového.

Pokud si nevíte s něčím rady, použijte nejprve naše FAQ alias nejčastěji frekventované otázky a pokud zde nenajdete odpověď, neobávejte se nás zeptat prostřednictvím dostupných kontaktů.
Tak a to by bylo na úvod asi vše.

Přejeme Vám příjemně strávený čas na této adrese a budeme rádi, když se sem budete opětovně vracet za novými informacemi.

Váš kolektiv administrátorů a moderátorů.
Uživatelský avatar
Inkvizitor
Administrátor
 
Příspěvky: 494
Registrován: 24.12. 2010 13:05

Zpět na Vítejte a začněte nejprve zde!

  • Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvníkUPOZORNĚNÍ! - Veškerý obsah podléhá autorskému zákonu a jakékoliv jeho další šíření je bez písemného souhlasu redakce zakázáno!

PRESSCONT® - Czech Internet Agency. 2001-2017 © Copyright PRESSCONT®. All rights reserved!

TOPlist

Hosting Blueboard.cz

cron